Festival bileti satın alındıktan sonra iade, değişim ya da iptal söz konusu mudur?

Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılmasımümkün değildir. Biletler ile ilgili herhangi bir sorununuzda info@bugece.co’ya mail atabilirsiniz.

Festival biletimi kaybettim, herhangi bir şekilde durumun telafisi mümkün müdür?

Festival biletinin kaybolmasıveya çalınmasıalıcısorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir. Biletler ile ilgili herhangi bir sorununuzda info@bugece.co’ya mail atabilirsiniz.

Festival girişinde üst ve çanta araması zorunlu mu?

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranmasıdahil her türlügüvenlik önlemini kabul etmişsayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana girişhaklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Festival alanına istediğim saatte girip çıkabilir miyim?

Üç gün boyunca geçerli olacak kombine bilet ve kamp + kombine bilet sahipleri, festival alanına 4 defa giriş-çıkış yapma hakkına sahiptir.

Online biletlerin tükenmesi durumunda biletleri üçüncü parti bilet tedarikçilerinden satın alabiliyor muyuz?

Merak etme, kapıda bilet satışı devam edecektir. Aldığınız biletin sahte olma ihtimali olabileceği için resmi kanallar haricinde satılan biletlere güvenmemenizi öneririz.

Yanımda kimlik olmadan festival alanına giriş yapabilir miyim?

Katılımcıların yanında fotoğraflı kimliklerini bulundurmaları zorunludur. Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimlik kartını ibraz etmesini isteyebilir.

Festival/kamp alanında ürünlerimi sergileyip tanıtımını yapabilir miyim?

Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak ve katılımcılara sampling yaptırmak yasaktır.

Festivalde değerli bir eşyamı kaybettiğim takdirde yardımcı oluyor musunuz?

Organizatör ve mekan çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemenizi tavsiye ederiz.

Kamp ve konaklama alanında yer kalmazsa kendime alternatif bir alan yaratıp orada konaklasam olur mu?

Kamp alanı veya size tahsis edilen konaklama alternatifleri dışında festival alanında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.

Festivalde herhangi bir görüntü veya ses kaydında yer almak istemiyorum. Bu konu özelinde yapabileceğim bir şey var mı?

Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

Festival programına dahil bir müzisyenin performansı gerçekleşmediği takdirde bilet veya para iadesi yapıyor musunuz?

Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

Bilekliğimi kaybedersem elimdeki biletle yenisini alabiliyor muyum?

Festival biletinin kaybolması veya çalınması, katılımcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

Kombine biletimle kamp alanındaki arkadaşıma bir bakıp çıkabilir miyim?

Kombine bilet sahiplerinin kamp alanına girmesi kesinlikle yasaktır.

Festival dahilinde yaşayacağım herhangi bir sağlık problemi için sorumluluk alıyor musunuz?

Festival alanında 24 saat boyunca sağlık hizmeti veren profesyonel ekipler yer alacaktır.

Festivalde kaybolan eşyalar için bir kayıp eşyalar bürosu olacak mı?

Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye edilir.

Festivale ve/veya kamp alanına neleri getirebiliriz, neleri getiremeyiz?

Her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünler, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne, cam, mum, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskin nesneler ve silah gibi maddelerin kamp alanına da festival alanına da sokulması yasaktır. Ateş yakmak veya mangal yapmak yasaktır. Kamp ve festival alanına dışarıdan yiyecek ve/veya içecek ile giriş yapılamaz. Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak ve katılımcılara sampling yaptırmak yasaktır. Kamp alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yapılamaz. Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.