26 Temmuz Cuma günü saat 12.00’dan 29 Temmuz Pazartesi günün ilk ışıklarına kadar kesintisiz bir şekilde sürecek olan Big Burn Istanbul 2019, üçüncü yılında rotasını Şile’ye çeviriyor, ve sizleri 3 gün sürecek rüya gibi bir festival alanına çağırıyor.

Woodyvılle Treehouses Şile

İstanbul’un Şile ilçesine bağlı bir sahil köyü olan
Akçakese’de yer alan Woody Ville;
İstanbul’a 60km, Şile’ye 17km
ve Ağva’ya 20km uzaklıktadır.

İletişim:

Web: http://www.woodyville.com.tr/
Adres: Ağva Şile Sahil Yolu
Akçakese Köyü, 34980
Şile / İstanbul

Festivale getirdiğiniz arabaların sayısını en düşük seviyede tutmanızı ve festivalin çevre ve yerel topluluklar üzerindeki etkisini azaltmamıza yardımcı olmanızı umarız. Fazla araç getirmeyerek festival çevresinde yaşanabilecek yoğun trafiği azaltabilir ve herkesin festivale daha hızlı bir şekilde giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Arabasında fazladan yeri olan ve araç paylaşımı yapmak isteyenler, Facebook etkinlik sayfamız üzerinden birbirleriyle iletişime geçebilirler! ☺

Shuttle Servisleri

Festival günlerinde Kadıköy Evlendirme Dairesi, Taksim ve Levent’e gidiş-dönüş servislerimiz olacaktır. Shuttle ile ilgili sorular için aşağıdaki numaralarla iletişime geçebilirsiniz;

+905550254834
+905345485646


Yurtdışı veya Şehir Dışından Ulaşım

Sabiha Gökçen ve Istanbul Havalimanı’ndan Kadiköy ve Taksim’e HAVABUS seferleri düzenlenmektedir. Sefer detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Festival Alanına Giriş Çıkışlar

Festival alanına vardığınızda, ekibimiz sizi otopark alanlarına ve kapı noktalarına doğru yönlendirecektir. Araçlar, araç sahibinin sorumluluğundadır. Otopark alanları, kamp ve festival alanına 5-10 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Kampçılar 26 Temmuz’da alana saat 12:00 itibari ile gelip kamplarını kurabilirler. Festivalin kapıları saat 14:00’da açılacaktır. Üç gün boyunca geçerli olacak kombine bilet ve kamp + kombine bilet sahipleri, festival alanına 4 defa giriş-çıkış yapma hakkına sahiptir.
Kampçılar, 29 Temmuz Pazartesi günü saat 11: 00’e kadar kamp alanında kalabilir. Kombine bilet sahipleri 29 Temmuz Pazartesi günü saat 09.00’da bölgeyi terk edecekler.
Festival biletiniz karşılığında kapıda bileklik bağlanacaktır. Lütfen bilekliklerinizi festival süresince çıkartmayın. Festival biletinin kaybolması veya çalınması, katılımcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

Konaklama Paketleri

Kamp alanı ve konaklama alanı dışında festival içerisinde herhangi bir noktada konaklama yapmak kesinlikle yasaktır. Araba, motosiklet, römork, bisiklet vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir. Detaylı bilgi için Bilgi ve S.S.S. sayfalarına göz atınız.